III Niedziela Wielkanocna
- Bóg zapłać za wszelkie ofiary składane na rzecz naszej parafii. Taca z następnej niedzieli przeznaczona będzie na cele gospodarcze naszej parafii.
- „Bóg zapłać” za posprzątanie kościoła oraz ułożenie pięknych kompozycji kwiatowych na dzisiejsze statio kongresowe. Dziękuję także za pomoc w demontażu „Grobu Pańskiego” i „Ciemnicy”.
- Pragnę również podziękować Akcji Katolickiej oraz wszystkim parafianom, którzy zaangażowali się w przebieg dzisiejszych uroczystości kongresowych. W sposób szczególny dziękuję za pomoc w przygotowaniu dzisiejszej agapy.
- Zapraszam rodziców dzieci, które rok temu przyjęły I Komunię Świętą, na spotkanie za tydzień w niedzielę po Mszy Św. o godz. 12:00.
- Młodzież przygotowującą się do przyjęcia sakramentu bierzmowania, zapraszam na egzamin końcowy we wtorek(21 kwietnia) lub w środę(22 kwietnia) do salki parafialnej na godz. 19:00.
- Ojciec Święty Leon XIV wzywa do modlitwy o pokój na świecie. Zapraszamy codziennie na godz. 17:30 do wspólnej modlitwy za przyczyną Najświętszej Maryi Panny – Królowej Pokoju.
- 23 kwietnia – w czwartek Uroczystość św. Wojciecha, głównego Patrona Polski i Diecezji Ełckiej. Jest to także dzień imienin naszego biskupa Jerzego. Otoczmy jego osobę w tym dniu naszą serdeczną modlitwą.
- 25 kwietnia – w sobotę Święto św. Marka Ewangelisty.

