III NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU
- Składamy serdeczne „Bóg zapłać” za ofiary złożone na potrzeby naszej parafii.
- Taca z dzisiejszej niedzieli zostanie przeznaczona na potrzeby WSD w Ełku.
- W każdy piątek Wielkiego Postu Nabożeństwo Drogi Krzyżowej o godz. 17:15. W każdą niedzielę Wielkiego Postu po Mszy Świętej o godz. 10:30 nabożeństwo „Gorzkich Żali”.
*Za udział w „Gorzkich Żalach” oraz Drodze Krzyżowej można uzyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami. - Do nabycia są baranki wielkanocne z białej czekolady. Koszt takiego baranka to 10zł. Jest też nowy numer Martyrii – zachęcamy do czytania prasy katolickiej.
- W ubiegłym tygodniu katolickim pogrzebem pożegnaliśmy śp. Tadeusza Kazimierczyka, śp. Łukasza Kamińskiego oraz śp. Bernardę Ciwińską. Pomódlmy się w ich intencji: wieczny odpoczynek… .

