NIEDZIELA ZESŁANIA DUCHA ŚWIĘTEGO

1. W liturgii w tym tygodniu:
- w poniedziałek –Święto NMP Matki Kościoła Głównej Patronki Diecezji
- w środę - wspomnienie św. Filipa Nereusza
- w czwartek – Święto Jezusa Chrystusa, Najwyższego i Wiecznego Kapłana
- w sobotę - wspomnienie św. Urszuli Leduchowskiej.
2. W czwartek odnowienie przyrzeczeń chrzcielnych i pierwsza spowiedź dla dzieci pierwszokomunijnych i ich rodzin. Pierwsza grupa - SP 6, SP 3, Szkoła Społeczna o godz. 16:30, druga grupa - SP 4 o godz. 18:30.
3. W sobotę Uroczystość Pierwszej Komunii Św. w trzech grupach; o godz. 10:00, o godz. 11:30, o godz. 13:00. Wieczorem o godz. 18:00 wspomnienie św. Urszuli Ledóchowskiej i Uroczyste odnowienie ślubów zakonnych Sióstr Urszulanek.
4. W sobotę 29 maja o godz. 19:00 w salce katechetycznej modlitwa różańcowa w intencji obrony życia dzieci poczętych oraz obrońców życia, a potem będzie wyświetlony film o Marii Wagner.
5. Składamy serdeczny Bóg zapłać za ofiary złożone na budowę.
6. Wszystkim życzymy wiele łask Bożych i opieki Matki Bożej w nadchodzącym tygodniu. W sposób szczególny otaczamy pamięcią modlitewną wszystkie mamy z racji zbliżającego się Dnia Matki.
7. Miłosierdziu Bożemu polecamy: śp. Leokadię Bartoszewicz i Jana Danielewicza. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie.

